ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAŞARIYI ARTIRMA PROJESİ YÜRÜTME VE DENETLEME EKİPLERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

BAŞARIYI ARTIRMA PROJESİ YÜRÜTME VE DENETLEME EKİPLERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

     2015-2016 Eğitim Öğretim Yılında Şanlıurfa’da YGS, LYS  ve TEOG sınavlarında başarıyı artırmak için Müdürlüğümüzce ‘’Başarıyı Artırma Projesi’’ uygulanmaya konmuştur. 

       Projenin sağlıklı yürümesi amacıyla 11 Eylül 2015 Cuma günü saat 09:30’da Müdürlüğümüz toplantı salonunda İlçe Yürütme ve Denetleme Ekipleri bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

     Toplantıya 13 ilçemizin İlçe Yürütme ve Denetleme Ekiplerinin yanı sıra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı  Mehmet ERCAN, İl Milli Eğitim  Şube Müdürü Mustafa POLAT ve Ar-Ge ekibi  katıldı.

      Toplantıda İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet ERCAN; Urfa’mızın merkezi sınavlarda daha üst sıralarda yer alması gerektiğini belirtti.  Mehmet ERCAN "EBAP" ile asıl hedefin il başarısını arttırmak olduğunu, başarının artması için yöneticisinden okuldaki müstahdeme kadar herkesin üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmesi gerektiğini, alanda hemen herkesin başarı için pek çok çalışma yaptığını ancak başarı için ortak hareket edilmesi gerektiğini belirtti.

     Toplantıda ‘’Başarıyı Artırma Projesi’’ ile ilgili geniş bilgilendirme yapıldı. Ayrıca Destekleme ve Yetiştirme Kursları ile ilgili bilgi verildi. Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının tüm okul ve Halk Eğitim Merkezlerinde açılması, öğrenci ve öğretmenlerin konu ile ilgili bilgilendirmelerinin zamanında yapılması üzerinde duruldu. Toplantı soru cevap  sonrası sona erdi. 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.