ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ESKİ HÜKÜMLÜ VE ENGELLİ İŞÇİ ALIMI İÇİN YAPILAN SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI

ESKİ HÜKÜMLÜ VE ENGELLİ İŞÇİ ALIMI İÇİN YAPILAN SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI

         Eski hükümlü ve engelli işçi alımı için yapılan sözlü sınav sonuçlarına göre oluşturulan asil ve yedek listeler aşağıda belirtilmiştir. İşe başlamayanlar ile deneme süresi içerisinde (30 gün) işten ayrılanlar yerine, yedek listenin ilk sırasından başlayarak yerleştirme yapılacaktır.


         Sözlü Sınav sonuçları için TIKLAYINIZ.....

 

        Asil listeye giren adayların 24.10.2018 tarihi mesai bitimine kadar aşağıda bir örneği bulunan güvenlik soruşturma formunu doldurup Müdürlüğümüze elden veya posta yoluyla teslim etmeleri gerekmektedir.

Sınav sonuçlarına 24.10.2018 tarihi mesai bitimine kadar itiraz edilebilir. T.C Kimlik numarası, adı soyadı ve adresi olmayan dilekçeler dikkate alınmayacaktır. Ayrıca faks ve mail ile gönderilen veya süresi geçtikten sonra Müdürlüğümüze ulaşan itiraz dilekçeleri de dikkate alınmayacaktır.

        Ekli forma resim yapıştırılıp ortadaki imza kısmı imzalanarak 24.10.2018 tarihine kadar Müdürlüğümüze gönderilmesi gerekmektedir.

 

     GÜVENLİK SORUŞTURMASI VE ARŞİV ARAŞTIRMASI FORMU

Hamidiye Mah. Necmettin Cevheri Cad. Harran Üniv. Yanı No 20 Haliliye / Şanlıurfa - 0(414) 280 63 00 / 0(414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.