ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HALFETİ KAYMAKAMI ŞEREF ALBAYRAK MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

HALFETİ KAYMAKAMI ŞEREF ALBAYRAK  MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Halfeti Kaymakamı Şeref Albayrak İl Milli Eğitim Müdürümüz Şerafettin Turan’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Şerafettin Turan’a nezaket ziyaretinde bulunan Halfeti Kaymakamı Şeref Albayrak, Eğitim gibi önemli bir kurumun başında ve Şanlıurfa gibi öğrenci yoğunluğunun çok olduğu bir ilde göreve gelen müdürümüze başarılar diledi.

Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan ‘’Geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimleri konusunda her kesimden destek alarak başarılı olacağımıza inanıyorum. Şanlıurfa öğrenci potansiyeli olarak yoğun bir ilimiz geleceği şekillendirecek kadrolarda Şanlıurfalı gençlerimizin büyük pay sahibi olacağına inancım tamdır. Sizlerin desteklerini yanımızda hissetmek bizlere ayrı bir güç veriyor. Destekleriniz için çok teşekkür ediyorum.’’ Dedi.

22-08-2017

Hamidiye Mah. Necmettin Cevheri Cad. Harran Üniv. Yanı No 20 Haliliye / Şanlıurfa - 0(414) 280 63 00 / 0(414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.