ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı Yapıldı

Vali Yardımcımız Sayın Aylin Kırcı Duman başkanlığında yapılan toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, ilgili daire müdürleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldılar
İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı Yapıldı

           21.05.2010 tarihli ve 27587 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Milli Eğitim Bakanlığı Yaygın Eğitim Kurumları Yönetmeliğinin 59. maddesi gereğince; İlimizdeki resmi, özel ve sivil toplum kuruluşları ile hayat boyu öğrenme alanında işbirliği ve koordinasyonu sağlamak, etkinlikleri birlikte planlamak ve uygulamaya koymak, hizmet tekrarı ve kaynak israfını önlemek ve verimliliği artırmak amacıyla yapılan “İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyon Toplantısı Vali Yardımcımız Sayın Aylin Kırcı Duman başkanlığında,İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonu´nda yapıldı.

            09 Ekim 2014 Perşembe  günü yapılan toplantıda, bir önceki öğretim yılı değerlendirildi.Buna göre 2014-2015 öğretim yılında yapılacak çalışmalar görüşüldü.Mesleki-Beceri,sosyal,kültürel ve okuma yazma alanında açılacak kurslarla ilgili yapılacak çalışmalar tartışıldıktan sonra toplantı sona erdi.

            Vali Yardımcımız Sayın Aylin Kırcı Duman başkanlığında yapılan toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, ilgili daire müdürleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldılar.

 

 

 

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.