ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR VEKİLİ SADULLAH GENCER ŞANLIURFA’YA YENİ ATANAN ÖĞRETMENLERİ OTOGARDA ÇİÇEKLERLE KARŞILADI.

Şanlıurfa’ya yeni atanan öğretmenler, şehirlerarası otobüs terminalinde İl Milli Eğitim Müdür Vekili Sadullah Gencer tarafından karanfil ve şeker ikram edilerek karşılandı.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR VEKİLİ SADULLAH GENCER ŞANLIURFA’YA YENİ ATANAN ÖĞRETMENLERİ OTOGARDA ÇİÇEKLERLE KARŞILADI.

 

Şanlıurfa’ya yeni atanan öğretmenler, şehirlerarası otobüs terminalinde İl Milli Eğitim Müdür Vekili Sadullah GENCER tarafından karanfil ve şeker ikram edilerek karşılandı.

            Gencer otogarda yaptığı açıklamada “Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından yapılan öğretmen atamasıyla kentte değişik branşlardan 5026 öğretmenin atamasının yapıldığını belirtti. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak otogarda kurduğumuz standa öğretmenleri karşıladık.İlçelerde görev yapacak öğretmenler için de ilçe otobüslerine gerekli yönlendirilmelerin yapıldığını söyledi.Öğretmenlerimizin misafirperver olan ilimizde en güzel şekilde ağırlanacağını söyleyen Gencer, İlimize atanan öğretmenlerin sıkıntı yaşamadan işlemlerini yapacağını ve görevine başlayacağını da ekledi.

 

İl Milli Eğitim Müdür Vekili Sadullah Gencer’in otogardaki programına Müdür Yardımcısı Abdulkerim Yavuz ve Şube Müdürü Mehmet Vural’da eşlik etti.

 

karşılamakarşılamakarşılamakarşılamakarşılamakarşılamakarşılamakarşılamakarşılamakarşılama

 

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.