ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ METİN İLCİ’ DEN İLÇELERE ZİYARET

İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin İLCİ; Eyyübiye ve Haliliye  İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerini ziyaret etti.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ METİN İLCİ’ DEN İLÇELERE ZİYARET

          İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin İLCİ; Eyyübiye ve Haliliye  İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerini ziyaret etti. Ziyarette değerlendirmelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin İLCİ; ‘’Eyyübiye ve Haliliye  İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerimizi ziyaret ettik. Her iki ilçemiz Öğrenci, Öğretmen ve Okul  Sayıları bakımından en büyük ilçelerimiz arasındadırlar. Bu büyüklük beraberinde pek çok sorunu da beraberinde getirmektedir. İlçelerde çalışan mesai arkadaşlarımızın  moral ve motivasyonlarını arttırmak, ilçelerimizin kendi sınırları içerisinde yapmış oldukları çalışmaları yerinde gözlemlemek, çalışmalarına katkıda bulunmak, sorun ve çözümleri birlikte değerlendirmek üzere kurumlarımızı ziyaret ettik.’’ dedi. İLCİ; İmkanlarımız el verdikçe peyderpey ilçelerimizi ziyaret edeceğiz. Çalışma arkadaşlarımızla birlikte İlimizin, eğitim niteliğini artırarak  hakkettiği seviyeye çıkarıp istenilen hedefe ulaşmayı hedeflediğini belirtti.

 

 Ziyaretimizdeki misafirperverliklerinden dolayı başta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarımıza, Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Ahmet DEMİR Bey’e ve Haliliye İlçe Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Nurettin GÜLTEKİN’ e teşekkür ederek İlçeden ayrıldı.

 

   

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.