ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ METİN İLCİ’NİN KURBAN BAYRAMI MESAJI

İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci Kurban Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayınladı.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ METİN İLCİ’NİN KURBAN BAYRAMI MESAJI

İlci mesajında ´´Kırgınlık ve küskünlüklerin sona erdiği, sevginin saygının hoşgörünün ve kerdeşliğin milletçe birlikte ve beraberliğin dayanışmanın en güzel örneğinin gösterildiği bir kurban bayramını daha kutlamanın heyecanı içerisindeyiz.

Gönüllerimizi sevginin, saygının, hoşgörünün,merhametin, yardımlaşmanın, barış ve kardeşliğin ışıklarıyla aydınlatan bayramlarımız, aynı zamanda iyilik ve güzelliklere açılan birer kapıdır. Özünde var olan yakınlaşma, paylaşma, yardımlaşma ve kardeşlik duyguları ile hayatımızın çepeçevre kuşatan Kurban Bayramı, bize insanlık adına güzellikleri yaşatan bu bayramlarımızdan birisidir.

Her yönüyle yakınlaşma, kavuşma, sevinç ve mutluluk günlerimizden olan Kurban Bayramınızı ‘kendimiz, ailemiz, içinde yaşadığımız toplum ve insanlığın huzur ve mutluluğuna mutluluk katması arzusuyla ve en içten duygularımla tebrik eder; ülkemiz, milletimiz, insanlık ve tüm eğitim camiamız için sevgiye, dostluğa, barışa, birlik-beraberliğe ve huzura vesile olmasını dilerim´´ dedi.İlci ayrıca ilimiz sınırlarında meydana gelen olayların bir an önce sona ermesi dileklerinde de bulundu.

 

 

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.