ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL SPORLARI GÜREŞ’TE KAZANANLAR BELLİ OLDU

OKUL SPORLARI GÜREŞ’TE KAZANANLAR BELLİ OLDU

   2016/2017 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğünün organizasyonuyla 09-13 Ocak 2017 tarihleri arasında Şanlıurfa Endüstri Meslek Lisesi spor salonunda gerçekleştirilen, 410 güreşçi öğrencinin katıldığı turnuvada dereceye girenler belli oldu.

Grekoromen ve Serbest dallarda yaş ve kilo kategorilerine göre güreşen öğrenciler güreşler sonunda ödüllerini aldılar. Buna göre ;

15-16 YAŞ GREKOROMEN :

1.- Lezgin Çeki 39-42 KG. Akabe Toki Anadolu İmam Hatip Lisesi

2.- Gökhan Sezer 39-42 KG. Toki Anadolu Lisesi

3.- Ahmet Şahin 39-42 KG. Viranşehir METEM

3.- İbrahim Akıl 39-42 KG. Özel İlgi Lisesi

1.- Mehmet Veysel İşçi 46 KG. Sosyal Bilimler Lisesi

2.- Muhammed Deniz 46 KG. Emine göncü Anadolu Lisesi

3.- Sabri Altundal 46 KG. Maşuk Meleki Teknik Anadolu Lisesi

3.- Mehmet Salih Topalan 46 KG. Akabe Toki Anadolu Lisesi

1.- İsa Şebro Fidancı 50 KG. Emine Göncü Anadolu Lisesi

2.- Abdulsamet Atmaca 50 KG. Viranşehir METEM

3.- Faik Palice 50 KG. Maşuk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi

3.- Mehmet Gürbüz 50 KG. Yüzbaşı Ali Saip Ursavaş Lisesi

1.- Fırat Demir 54 KG. Akabe Toki Anadolu Lisesi

2.- Mustafa Babacan 54 KG. Emine Göncü Lisesi

3.- Enver Hocahan 54 KG. Yüzbaşı Ali Saip Ursavaş  Lisesi

3.- Şerif Akbaş 54 KG. Atatürk Anadolu Lisesi

1.- Mumammed Dodanlı 58 KG. Spor Lisesi

2.- Müslüm Yavuzer 58 KG. Sabiha Özlek Anadolu Lisesi

3.- M. Emin Uygar 58 KG. Spor Lisesi

3.-Yılmaz Yahlioğlu 58 KG. Atatürk Anadolu Lisesi

1.- Mehmet Demir 63 KG. Urfa Mesleki Teknik Anadolu Lisesi

2.- Enes Kocakoğlu 63 KG. Toki Anadolu Lisesi

3.- İbrahim Halil Şil 63 KG. Maşuk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi

3.- Muhammed Canbek 63 KG. Yüzbaşı Ali Saip Ursavaş Lisesi

1.- Özgür Deniz Kurt 69 KG. Viranşehir METEM

2.- Serhat Uma 69 KG. Özel Erkan Lisesi

3.- Mehmet Nuri Durmuş 69 KG. Özel İlgi Lisesi

3. Mehmet Emir Balcı 69 KG. Özel Erkan Lisesi

1.-Yasin Elalmış 76 KG. Viranşehir METEM

2.- Ömer Faruk Kekeç 76 KG. Maşuk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi

3.- Samed Barış Tel 76 KG. Sabiha Özlek Anadolu Lisesi

3.- Hüseyin Karakuş 76 KG. Yüzbaşı Ali Saip Ursavaş

1.- Mehmet Enes Yaşar 85 KG. Akabe Toki Anadolu Lisesi

2.- Mehmet Kaynak 85 KG. Maşuk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi

3.- Abdurrahman Üzümcü 85 KG. Özel İlgi Lisesi

3.- Samet Çiftçi 85 KG. Yeni İzler Lisesi

1.- Ömer Duman 85-100 KG. Özel İlgi Lisesi

2.- İbrahim Beyunce 85-100 KG. Yüzbaşı Ali Saip Ursavaş Lisesi

3.- Celal Bayaray 85-100 KG. Sabiha Özlek Lisesi

3.- AbdurrahmanYıldırım 85-100 KG. Yüzbaşı Ali SAİP Ursavaş Lisesi

15-16 YAŞ SERBEST :

1.- Mehmet Şahin 39-42 KG. Viranşehir METEM

2.- Hasan Ekşili 39-42 KG. Maşuk Mesleki teknik Anadolu Lisesi

3.- Fevzi Keşküş 39-42 KG. Maşuk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi

3.- Gökhan Sezer 39-42 KG. Toki Anadolu Lisesi

1.- Muhammed Deniz 46 KG.Emine Göncü Lisesi

2.- Mehmet Salih Topalan 46 KG. Akabe Toki Anadolu Lisesi

3.- Sabri Altundağ 46 KG.  Akabe Toki Anadolu Lisesi

3.- Emre Kısa  46 KG. Maşuk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi

1.- Abdülsamed Atmaca 50 KG. Viranşehir METEM

2.- Faik Palice 50. KG Maşuk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi

3.- Fırat Can Akkuş 50 KG. Sabiha Özlek

3.- Mehmet Gürbüz 50 KG. Yüzbaşı A.S.U.L.

1.- Samet Ateş 54 KG. Akabe İ.H.L.

2.- Mustafa Babacan 54 KG. Emine Göncü

3.- Serkan Kaya 54 KG. Yeni İzler

3.- İ. Halil Dağ 54 KG. Yüzbaşı A. S.U.L.

1.- Müslüm Yavuzer 58 KG. Sabiha Özlek

2.- M. Emin UYGUR 58 KG. Spor Lisesi

3.- Bayram Karakeçili 58 KG. Emine Göncü

3.- Yılmaz Yahyaoğlu 58 KG. ATATÜRK Anadolu Lisesi

1.-Enes Kocaoğlu 63 KG. Akabe Toki Anadolu Lisesi

2.- Bedir Pazo 63 KG. Maşuk M.T.A.L.

3.- Eyyüp Ahmet Toprak 63 KG. Sabiha Özlek

3.- Kadir Gözen 63 KG. Maşuk M.T.A.L.

1.- Serhat Uma 69 KG. Özel Erkan Lisesi

2.- M. Emin Balcı 69 KG. Özel Erkan Lisesi

3.- İ. Halil Kurtboğa 69 KG. Yüzbaşı A.S.U.L.

3.- Özcan Aycan 69 KG. Maşuk M.T.A.L.

1.- Ömer Faruk Kekeç 76 KG. Maşuk M.T.A.L.

2.- Hüseyin Karakuş 76 KG. Yüzbaşı A.S.U.L.

3.- Samet Barış Tel 76 KG. Sabiha Özlek

3.Abdurahman Arusoğlu 76 KG. Yeni İzler

1.- Onur İbili 85 KG. Özel İlgi

2.- Abdurrahman Üzümcü 85 KG. Özel İlgi

3.- Mehmet Kaymak 85 kg. Maşuk M.T.A.L.

3.- Samet Çiftçi 85 KG. Yeni İzler

1.- İsmail Betunca 85-100 KG. Yüzbaşı A.S.U.L.

2.- İbrahim Babucan 85-100 KG.Yüzbaşı A.S.U.L

3.- Celal Bayar Ay 85-100 KG. Sabiha Özlek

3.- Abdurrahman Yıldırım 85-100 KG. Yüzbaşı A.S.U.L

GENÇLER A ( 17-18 ) GREKOROMEN :

1.- Ahmet Hakan Deniz 42-46 KG. Sabiha Özlek Lisesi

2.- İsmail Bat 42-46 KG. Harran S.D.L.

1.- Mehmet Enes Durna 50 KG. Şanlıurfa M.T.A.L.

2.- Ahmet Deniz 50 KG. Yüzbaşı A.S.U.L.

3.- Mehmet Bucak 50 KG. Sabiha Özlek

3.- Rıdvan Ünlü 50 KG. Yüzbaşı A.S.U.L.

1. Mehmet Demir 55 KG. Spor Lisesi

2.- Hacı Fırat 55 KG. Sabiha Özlek

3.- M. Ali Batuk 55 KG. Yüzbaşı A.S.U.L.

3.- Abdulbasit Ceylan 55 KG. Emine Göncü

1.- Enes Elmas 60 KG. Akabe İmam Hatip Lisesi

2.- Ömer Şiltak 60 KG. Şanlıurfa M.T.AL.

3. Murat Erişmiş 60 KG. Sabiha Özlek

3.- Doğan Basmacı 60 KG. Yüzbaşı A.S.U.L.

1.- Ömer Dedeoğlu 66 KG. Atatürk Lisesi

2.- Mehmet Ceriz 66 KG. Viranşehir METEM

3.- Cevher İzol 66 KG. YÜZBAŞI A.S.U.L.

3.- İ. Halil Biçeroğlu 66.KG Özel Erkan Lisesi

1.- Resul Usak 74 KG. Yüzbaşı A.S.U.L.

2.- Yunus Akbaş 74 KG. Atatürk Lisesi

3.- Ebubekir Düzme 74 KG. Emine Göncü lisesi

3.- Eyüp Mayda 74 KG. Viranşehir METEM

1.- Abid Altun 84 KG. Yüzbaşı A.S.U.L

2.- Ahmet Düşünceli 84 KG. Viranşehir İ.H.L

3.- M. Emin Karadağ 84 KG. Atatürk Lisesi

3.- Abdullah Bayram 84 KG. Emine Göncü

1.- Süleyman Yorulmaz 96 KG. Harran S.D.L.

2.- Fevzi Akdağ 96 KG. Harran S.D.L.

3.- Cengiz Taşkıran 96 KG Emine Göncü

3.- İbrahim Aksoy GAP M.T.A.L

1.- İ. Halil Saçıntı 96-120 KG. Yüzbaşı A.S.U.L

2.- İ. Halil Şansal 96-120 KG. Yüzbaşı A.S.U.L.

 

   Yapılan müsabakalar sonucunda dereceye girenlere ödülleri İl Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim CANBEK, Haliliye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü, Abdurrahim KESEN, Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Osman ARPAĞ, Okul Sporları İl Temsilcisi Yusuf DİREKLİ,İl Milli Eğitim Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Koordinatörü Hasan ÖZDEMİR tarafından verildi.

13-01-201713-01-201713-01-201713-01-201713-01-201713-01-201713-01-201713-01-201713-01-201713-01-201713-01-201713-01-201713-01-201713-01-201713-01-201713-01-2017


Hamidiye Mah. Necmettin Cevheri Cad. Harran Üniv. Yanı No 20 Haliliye / Şanlıurfa - 0(414) 280 63 00 / 0(414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.