ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okuma Temalı Kompozisyon Yarışması Sonuçları

Okuma Temalı Kompozisyon Yarışması Sonuçları

     Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi arasında imzalanan protokolle düzenlenen “Okuma” temalı kompozisyon, şiir ve resim yarışmasında ilkokul, ortaokul ve lise seviyesinde yarışmaya katılan eserler komisyonumuz tarafından değerlendirilmiş olup, değerlendirme sonucunda dereceye giren eserlere ait öğrenci bilgileri aşağıda sunulmuştur.

 

KOMPOZİSYON

 

İLKOKUL

Derecesi

Adı soyadı

Okulu

İlçesi

1

Eylül ERTÜRK

Karaköprü İMKB İlkokulu

Karaköprü

2

İrem Berfin BIDIK

Karaköprü İMKB İlkokulu

Karaköprü

3

Bünyamin CEDİ

2002 Vakıflar İ.O.

Haliliye

 

 

ORTAOKUL

Derecesi

Adı soyadı

Okulu

İlçesi

1

Hatice Kübra ÇİFTÇİLER

Ö.Nasuhi Bilmen Ortaokulu

Eyyübiye

2

Gazalnur AKBAŞ

Ş.Urfa Bilim ve Sanat Merk.

Haliliye

3

Perihan BİTİM

İsmet Öztop Ortaokulu

Viranşehir

 

 

LİSE

Derecesi

Adı soyadı

Okulu

İlçesi

1

Ayşegül HEŞE

Ş.Urfa K.A.İ.H.L

Haliliye

2

Dilara TEKİN

Özel G.Doğu Anadolu Yükseliş A.L.

Karaköprü

3

Ayşenur TEKTAŞ

Viranşehir Fen Lisesi

Viranşehir

 

 

 

ŞİİR

 

İLKOKUL

Derecesi

Adı soyadı

Okulu

İlçesi

1

Ecrin KARAKUŞ

Profilo İlkokulu

Haliliye

2

Enes Efe KARADAŞ

2002 Vakıflar İlkokulu

Haliliye

3

Yaren ÇAKMAK

2002 Vakıflar İlkokulu

Haliliye

 

 

ORTAOKUL

Derecesi

Adı soyadı

Okulu

İlçesi

1

Ahmet Furkan TAĞAZ

Haliliye Görme Engelliler İlkokulu

Haliliye

2

Zehra Nur AKTAR

Yığınak Ortaokulu

Karaköprü

3

Berfin KARAKAŞ

Hürriyet Ortaokulu

Viranşehir

 

LİSE

Derecesi

Adı soyadı

Okulu

İlçesi

1

Ayşe Nur AKIN

Milli İrade K.A.İ.H.L.

Karaköprü

2

İrem ASLAN

Maşuk M.T.A.L.

Karaköprü

3

Leyla DEMİR

Bahçelievler M.T.A.L.

Haliliye

 

 

 

 

 

RESİM

 

İLKOKUL

Derecesi

Adı soyadı

Okulu

İlçesi

1

Bekir Efe GÖRGÜÇ

2002 Vakıflar İlkokulu

Haliliye

2

Mahinur KALAFAT

Yunus Emre İMKB İ.O.

Haliliye

3

Nisa Nur YÜKSEL

2002 Vakıflar İlkokulu

Haliliye

 

 

ORTAOKUL

Derecesi

Adı soyadı

Okulu

İlçesi

1

Ceren BÖKE

Şanlıurfa Bilim sanat Mekezi

Haliliye

2

Yağmur TAŞ

Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu

Eyyübiye

3

Arda ORAK

Şair Nabi Ortaokulu

Haliliye

 

 

LİSE

Derecesi

Adı soyadı

Okulu

İlçesi

1

Güzide BOZKURT

Şanlıurfa Güzel Sanatlar Lisesi

Karaköprü

2

Elif KAZAN

Şanlıurfa Güzel Sanatlar Lisesi

Karaköprü

3

Ahmet AKÇADAŞOĞLU

Şanlıurfa Güzel Sanatlar Lisesi

Karaköprü

 

 

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Hamidiye Mah. Necmettin Cevheri Cad. Harran Üniv. Yanı No 20 Haliliye / Şanlıurfa - 0(414) 280 63 00 / 0(414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.