ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜBİTAK ‘ORTAÖĞRETİM PROJELERİ’ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

TÜBİTAK ‘ORTAÖĞRETİM PROJELERİ’ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

TÜBİTAK ‘ORTAÖĞRETİM PROJELERİ’ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

İlimizde TÜBİTAK ‘Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri’ hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonu’nda yapılan toplantıya Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ, İnönü Üniversitesi TÜBİTAK Bölge Koordinatörü Yardımcısı Prof. Dr. Nevin GÜRBÜZ, Şube Müdürü Sinan ÖZDOĞAN, TÜBİTAK Projeleri İl Koordinatörü Mehmet Nuri ÖĞÜT, Ar-Ge Biriminden Ahmet GÖÇEN ve ilimizdeki Liselerin Müdürleri katıldı.

TÜBİTAK ile ilgili Projelere desteklerinin artarak devam edeceğini belirten İLCİ sözlerine şöyle devam etti: “ İlimiz son yıllara projelerde hem sayı hem de kalite olarak artış göstermektedir. Bizde bu projelere destek olmak adına her türlü çalışmayı yapmaya hazırız. Bölgemize bağlı 8 ilden öncü il olmayı hedefliyoruz. 8-12 Aralık tarihleri arasında bu kapsamda hizmetiçi eğitim açtık.” diye belirtti.

 

Daha sonra Bölge Koordinatörü Yardımcısı Prof. Dr. Nevin GÜRBÜZ Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması ile ilgili sunumunu yaptı ve katılımcıların sorularını cevapladı. 

 

 

Sunumu Açmak İçin Tıklayınız

 

 

 

TÜBİTAK Bilgilendirme ToplantısındanTÜBİTAK Bilgilendirme ToplantısındanTÜBİTAK Bilgilendirme ToplantısındanTÜBİTAK Bilgilendirme Toplantısından

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.