ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Yardımcısı Aylin KIRCI DUMAN´ dan İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ´ ye Makamında Veda Ziyareti

Vali Yardımcısı Aylin KIRCI DUMAN´ dan İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ´ ye Makamında Veda Ziyareti

    28 Haziran 2015 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vali Yardımcısı ve Kaymakamlar Kararnamesi ile Mersin Vali Yardımcılığına atanan Vali Yardımcısı Aylin KIRCI DUMAN, İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ´ yi makamında ziyaret ederek vedalaştı.

      İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Vali Yardımcısı Aylin KIRCI DUMAN’ a yeni görevinin hayırlı olması dileklerini iletti.  İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ “Kıymetli Vali Yardımcımız Sayın Aylin KIRCI DUMAN´ a ziyaretinden ve Şanlıurfa´mıza sunduğu katkılardan dolayı, özellikle de Eğitime verdiği desteklerden dolayı  teşekkür ediyor,  yeni görevlerinin hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

      Vali Yardımcısı Aylin KIRCI DUMAN ise “Şanlıurfa’da görevde bulunduğumuz süre içerisinde, işimizi en iyi şekilde yapmaya çalıştık. Bu süre içerisinde bana destek olan bütün kamu kurum ve kuruluş yetkililerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Gerçekleşen veda ziyaretine Vali Yardımcısı Aylin Kırcı Duman’ın  eşi Harun Duman da katıldı.

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.