ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Yardımcısı SEÇİLMİŞ´ ten İl Milli Eğitim Müdürü İLCİ´ ye Makamında Veda Ziyareti

Vali Yardımcısı SEÇİLMİŞ´ ten İl Milli Eğitim Müdürü İLCİ´ ye Makamında Veda Ziyareti

       28 Haziran 2015 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vali Yardımcısı ve Kaymakamlar Kararnamesi ile İç İşleri Bakanlığı AB ve Dış İlişkiler Daire Başkanlığı Şube Müdürlüğüne atanan Vali Yardımcısı Ramazan SEÇİLMİŞ, İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ´ yi makamında ziyaret ederek vedalaştı.

      İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Vali Yardımcısı Ramazan SEÇİLMİŞ’ e yeni görevinin hayırlı olması dileklerini iletti.  İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ “Kıymetli Vali Yardımcımız Sayın Ramazan Seçilmiş Bey´ e ziyaretinden ve Şanlıurfa´mıza sunduğu katkılardan dolayı, özellikle de Eğitime verdiği desteklerden dolayı  teşekkür ediyor,  yeni görevlerinde muvaffakiyetler diliyorum.” dedi.

      Vali Yardımcısı Ramazan Seçilmiş ise “Şanlıurfa’da görevde bulunduğumuz süre içerisinde, işimizi en iyi şekilde yapmaya çalıştık. Bu süre içerisinde bana destek olan bütün kamu kurum ve kuruluş yetkililerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.