ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

14. Uluslararası MEB Robot Yarışması Hazırlıkları Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

14. Uluslararası MEB Robot Yarışması  Hazırlıkları Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

14. Uluslararası MEB Robot Yarışması hazırlıkları çerçevesinde gelinen nokta ile ilgili değerlendirme toplantısı yapıldı. 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Mesleki ve Teknik Eğitim Hizmetleri Şube Müdürü Tuncay KAYAPINAR başkanlığında, Strateji Geliştirme Hizmetleri Şubesi Araştırma Geliştirme Koordinatörü Veysel ÖNCÜL moderatörlüğünde yapılan toplantıya Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı okul/kurumların müdürleri ve yarışma hazırlıklarında görevlendirilen tertip komitesi üyeleri katıldı.

KAYAPINAR,  yarışma hazırlıkları çerçevesinde Şubat ayı planlama ve gerçekleştirme verilerini aktararak başladığı konuşmasını şöyle sürdürdü: Yarışma için 19 okulumuzda toplamda 125 görevli mevcut. Yarışma tertip komiteleri eliyle durum tespit raporu ve ihtiyaç maliyet analizi hesaplama görevlerimizi tamamladık. Yarışma için mekan tahsisi, salgın dönemine uygun olarak belirlemeleri gerçekleştirecek komisyon oluşumu ile her bir yarışma kategorisi ve iş kaleminde ayrı ayrı Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme Hizmetleri Şubesi Araştırma Geliştirme biriminde görevli koordinatörlerimizin eşleştirmesi tamamlandı. Yoğun bir planlama ve hazırlık evresindeyiz. Tüm sorumlularımızla tam bir uyum ve iş birliği içerisindeyiz. Bilgi akışını sağlama ve görev gerçekleştirmede her türden mekanizma hızla çalıştırılıyor ve sonuç alınıyor. Tüm bu olağanüstü çaba ve azim için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Toplantı,  hazırlanan raporlar ve maliyet analizleri üzerine Strateji Geliştirme Hizmetleri Şubesi Araştırma Geliştirme Koordinatörü Veysel ÖNCÜL'ün sunumu ve soru-cevap bölümü ile son buldu. 

22-03-202122-03-202122-03-2021

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.