ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2017 Yılı Eğitim Kurumlarına Yönetici Görevlendirme Ek Atama Duyurusu

İlgi  : 22 Nisan 2017 tarihli ve 30046 sayılı Resmi Gazete´de yayımlanan Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumları Yöneticileri Görevlendirilmelerine İlişkin Yönetmelik. 

    İlimiz eğitim kurumlarına yönetici görevlendirmeleri ilgi Yönetmelik kapsamında gerçekleştirilmiştir. Görevlendirme sonucu yöneticilik kademeleri münhal olan kurumlara aşağıda belirtilen takvim çerçevesinde yeniden görevlendirme yapılacak olup yöneticilik kademeleri münhal olan kurumların listesi aşağıda yayımlanmıştır.

   Eğitim kurumlarına yönetici görevlendirme kapsamında, 1. Atamada tercih yapmayan veya tercihlerinden birine atanamayan adaylar münhal kurumlara atanmak üzere tercihte bulunabileceklerdir. Atanmak üzere tercihte bulunacak olan adaylar aşağıda yayımlanan Atama Tercih Formunu eksiksiz doldurarak imzalı şekilde okul/ilçe kanalı ile başvurunun son günü olan 5 Ekim 2017 Perşembe günü mesai bitimine kadar Müdürlüğümüzde olacak şekilde gönderilmesini takip etmeleri gerekmektedir. Belirtilen tarihten sonra müdürlüğümüz kayıtlarına ulaşan formlar işleme alınmayacaktır.


2017 YILI EĞİTİM KURUMLARINA YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME TAKVİMİ -2  

 

Münhal Kurumların İlanı

29 Eylül 2017

Tercihlerin Alınması

29 Eylül 2017 - 5 Ekim 2017

 

Yönetici Atama Tercih Formu için TIKLAYINIZ

Münhal Liste için  TIKLAYINIZ

Not: Eksik girildiği tespit edilen münhal normlar güncellenecektir. 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.