ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2019 Yılı Yönetici Atama Sözlü Sınav Randevu Talebi

2019 Yılı Yönetici Atama Sözlü Sınav Randevu Talebi

18-31 Temmuz tarihlerinde yapılacak olan Sözlü Sınava katılmak için aşağıdaki bağlantıdan randevu alabilirsiniz.

Sisteme giriş yapmak için kullanıcı adı kısmına T.C. Kimlik numaranız ve parola kısmına MEBBİS'e kayıtlı telefon numaranızı başında sıfır olmadan girerek oturum açabilirsiniz. Oturum açıldıktan sonra ekrandaki bilgilerin size ait olduğunu kontrol ederek durumunuza en uygun tarih için randevu alabilirsiniz.

1. Komisyon Müdürlük kademesi 2, 3 ve 4. komisyonlara Müdür Yardımcılığı kademesine başvuran adaylar içindir. Bu hususu dikkate alarak başvuruda bulununuz. Aksi başvuruda bulunanların aldıkları randevular iptal edilerek rasgele randevu verilecektir. Oluşacak aksaklıktan aday sorumludur.

MEBBİS üzerindeki ilgili Modülden başvurada bulunan bütün adaylar randevu sistemine dahil edilmiş olup herhangi bir inceleme henüz yapılmamıştır. Yapılacak incelemeler neticesinde Yönetici görevlendirme şartları taşımayan aday tespit edildiğinde sözlü sınavı iptal edilerek KİŞİ HAKKINDA GEREKLİ SORUŞTURMA başlatılacaktır.

RANDEVU ALMAK İÇİN TIKLATINIZ

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.