ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışmalarında Dereceye Girenler Belli Oldu

23 Nisan Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışmalarında Dereceye Girenler Belli Oldu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 104. Yıl dönümü kutlama törenleri kapsamında düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında ilimizi temsil edecek öğrenciler belli oldu.

Resmi ortaokullar arası resim yarışmasında Karaköprü Şehit Sedat Sağır Ortaokulu 8/İ sınıfı öğrencisi Zeynep Sude Şirin, resmi ortaokul ve imam hatip ortaokulları arasında düzenlenen resim yarışmasında Birecik 100. Yıl İmam Hatip Ortaokulu 7/A sınıfı öğrencisi Mehmet Sait Oğuzbey ve kompozisyon yarışmasında Hilvan Hoşin İmam Hatip Ortaokulu 8/A sınıfı öğrencisi Elif Nur Günteki birinci olarak ilimizi temsil etmeye hak kazandı.

Dereceye giren öğrenciler, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılacak olan değerlendirmelere katılacak. Milli Eğitim Bakanlığı seçici kurulu tarafından eserler arasında yapılacak değerlendirme sonucunda dereceye giren eserler ödüllendirilip, TBMM'de sergilenecek.

İlimiz temsil edecek öğrencilerimizi kutluyor, başarılar diliyoruz.

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.