ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ ETKİNLİKLERİ 5. GELENEKSEL ALTIN SATRANÇ TURNUVASI İLE BAŞLADI

 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ ETKİNLİKLERİ 5. GELENEKSEL ALTIN SATRANÇ TURNUVASI İLE BAŞLADI

24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle düzenlenen hafta etkinlikleriİl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Satranç Federasyonu İl Temsilciliği ve Öğretmenevi Müdürlüğü organizasyonunda yapılan 5. Altın Satranç Turnuvası İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’nın açılışı yapmasıyla başladı.

Turnuvanın açılışına İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, Haliliye İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muzaffer Avur, Öğretmenevi Müdürü Mehmet Seval, Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Şube Müdürlüğü ve Türkiye Satranç Federasyonu İl Temsilcisi katıldı.

Öğretmen, öğrenci ve emekli personellerin katıldığı turnuvada Birinci 5 Gr., İkinci 4 Gr., Üçüncü 3 Gr., Dördüncü 2 Gr., Beşinci 1 Gr. altın ile ödüllendirildi.

Turnuvanın açılışında bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Şerafettin Turan, bu yıl 5. si yapılan satranç turnuvasının bir zihin sporu olması bakımından çok önemli olduğunu, ilimizde bu gibi faaliyetlerle gençlerimizin gelişimine katkı sağlanacağını belirtti.

18-11-201718-11-2017

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.