ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü Programında Ankara'da İlimizi Yılın Öğretmeni Mustafa Taş Temsil Etti

24 Kasım Öğretmenler Günü Programında Ankara'da İlimizi Yılın Öğretmeni Mustafa Taş Temsil Etti

İlimiz Haliliye Kaynaklı Köylere Hizmet Götürme Birliği İlkokulu Sınıf Öğretmeni ve Müdürü Mustafa TAŞ, ilimizdeki yaptığı mesleki ve akademik çalışmaları, yayınlanmış eserleri, gerçekleştirdiği projeleri ve aldığı ödüller ile öne çıkarak yılın öğretmeni seçildi. Şanlıurfa'da görev yapan meslektaşlarını temsilen Ankara'da düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinliklerine katılmak üzere Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un daveti üzerine 81 ilden gelen öğretmenlerle birlikte beş gün boyunca başkent Ankara'da ağırlandı. 20-24 Kasım tarihleri arasında Ankara´da Milli Eğitim Bakanlığı´na giderek burada 81 ilin temsilci öğretmenleri arasında Şanlıurfa´yı temsil etti.

Kaynaklı Köylere Hizmet Götürme Birliği İlkokulu Müdürü Mustafa TAŞ Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Doç. Dr. Adnan Boyacı, Öğretmene Hizmet, Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Daire Başkanı Uğur KILIÇ ile görüşerek Şanlıurfa'da yapılan eğitim çalışmaları hakkında bilgiler vermiştir.

24 Kasım 2019 Pazar günü Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile Anıtkabir'de mozoleye çelenk sunan 81 il temsilcisi öğretmenlerin programı bitmiş olup Kaynaklı Köylere Hizmet Götürme Birliği İlkokulu Müdürü Mustafa TAŞ yaptığı çalışmaları TRT Habere anlatmıştır. 

Öğretmenimizi başarısından dolayı tebrik eder tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarız.

26-11-201926-11-201926-11-2019

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.