ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

25. Dönem Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Danışmanı Hamide Sürücü Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

25. Dönem Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Danışmanı Hamide Sürücü Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

25. Dönem Şanlıurfa Milletvekili ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Danışmanı Hamide Sürücü İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’ı makamında ziyaret ederek yeni görev yerlerinin hayırlı olması dileklerinde bulundular.

25. Dönem Milletvekilliği sonrası Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Danışmanlığı görevine getirilen Sürücü, Şanlıurfa’nın eğitim ve öğretimde istenen seviyeyi yakalamasında başarılı idarecilere ihtiyaç olduğunu, yapılacak her hizmetin Şanlıurfa’nın geleceğini şekillendireceğini belirterek başarılar diledi.

Şanlıurfa gibi yoğun bir öğrenci potansiyeline sahip kentte görev yapmanın zorluğunun farkında olduklarını belirten Turan Şanlıurfa’da eğitime katkıda bulunacak projeler gerçekleştirmeye geldiklerini, bu anlamda verilen desteklerin sevindirici olduğunu, çocuklarımızın, gençlerimizin daha iyi bir eğitim ortamı yakalayabilmeleri için hep birlikte çalışarak eğitim seviyesini daha üst seviye çıkaracaklarına inandıklarını belirtti.

21-03-201721-03-2017

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.