ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNDE OKULLARIMIZDA DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLAMALARI YAPILDI
![8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNDE OKULLARIMIZDA DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLAMALARI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2018_03/09162917_IMG-20180309-WA0000.jpg)
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Münasebetiyle İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Doğan Yüksel, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Menduh Rastgeldi, Şair Abdi İlkokulunu ziyaret ederek Kadın Öğretmenlerin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladılar.
Kadınlarımızın hayatımızdaki yeri ve önemi ile ilgili duygularını dile getiren İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Doğan Yüksel, Kadın Öğretmenlerin 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlayarak kendilerine karanfil hediye etti.