ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AK PARTİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ İBRAHİM HALİL YILDIZ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

 AK PARTİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ İBRAHİM HALİL YILDIZ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak maksadıyla Şanlıurfa’ya gelen Şanlıurfa Milletvekili, AK Parti MKYK Üyesi İbrahim Halil Yıldız, İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek İl Milli Eğitim Müdürümüz Şerafettin Turan’la Şanlıurfa’nın eğitim sorunları ve çözümü konusunda bilgi alış verişinde bulundular.

Şanlıurfa insanının eğitimine yapacakları katkıdan dolayı şimdiden teşekkürlerini bildiren Milletvekili Yıldız, insanımızın en üst seviyede eğitim görmeye, en iyi hizmeti almaya layık olduğunu bunun için yapılması gerekenler konusunda milletvekili olarak, bir Şanlıurfalı olarak her türlü katkıyı sunmaya hazır olduklarını belirtti.

Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan ‘’Geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimleri konusunda her kesimden destek alarak başarılı olacağımıza inanıyorum. Şanlıurfa öğrenci potansiyeli olarak yoğun bir ilimiz geleceği şekillendirecek kadrolarda Şanlıurfalı gençlerimizin büyük pay sahibi olacağına inancım tamdır. Sizlerin desteklerini yanımızda hissetmek bizlere ayrı bir güç veriyor. Destekleriniz için çok teşekkür ediyorum.’’ Dedi

16-08-201716-08-2017.

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.