ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AKABE TOKİ ANADOLU LİSESİ WUSHU TAKIMI ÖĞRENCİLERİ MADALYALARI İLE BİRLİKTE MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

AKABE TOKİ ANADOLU LİSESİ WUSHU TAKIMI ÖĞRENCİLERİ MADALYALARI İLE BİRLİKTE MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Akabe Toki Anadolu Lisesi Wushu takımı öğrencileri madalyaları ile birlikte Müdürlüğümüze gelerek İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’ı makamında ziyaret ettiler.

Serbest ve Grekoromen dallarında İl Birinciliği ve İl İkinciliği kupaları kazanan, Akabe Toki Anadolu Lisesi öğrencileri katıldıkları müsabakalar ve Wushu sporu ile ilgili bir süre sohbet ettiler.

Akabe Toki Anadolu Lisesi Müdürü Sadık Kurt ve öğrencilere çalışmalarında eşlik eden Beden Eğitimi Öğretmenleri Hüseyin Yeşil ve Adem Vuran ziyarette bulundu.

Sporcularımızın İlimizi, yöremizi en iyi şekilde temsil ettiğini dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan Wushu tarzı spor branşlarının her birinin cesaret isteyen branşlar olduğunu söyleyerek öğrencileri başarılarından dolayı tebrik etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, ziyaret sonunda Akabe Toki Anadolu Lisesi Wushu takımı öğrencileriyle hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.