ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AKABE TOKİ ANADOLU LİSESİNE eTWİNNİNG ‘’ULUSAL KALİTE ETİKETİ’’ ÖDÜLÜ

AKABE TOKİ ANADOLU LİSESİNE eTWİNNİNG ‘’ULUSAL KALİTE ETİKETİ’’ ÖDÜLÜ

Ulusal bir proje olan Etwinning projesi ‘’ Çemberimde Gül Oya ‘’ 81 İl den 81 Öğretmen ve Öğrencilerin el emeği ürünleri 2 valize sığdırılarak gezdirilmiş, projenin Şanlıurfa ortağı Akabe TOKİ Anadolu Lisesi tarafından 23 Şubat 2017 tarihinde serginin 56.’sı Büyükşehir Belediyesi Şair Nabi Kültür Merkezinde gerçekleştirilmiştir.

Klasik müzik ve Çiğköfte sunumuyla gerçekleştirilen sergi yoğun ilgi görmüş ve Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri ( YEĞİTEK ) Genel Müdürlüğü tarafından Ulusal Kalite Etiketi ödülüne layık görüldü.

Ödül İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan tarafından Akabe TOKİ Anadolu Lisesi Okul Müdürü Sadık Kurt ve Proje Koordinatörü Tuba Köylü’ye takdim edildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan Ulusal bir proje olan eTwinning ‘’ Çemberimde Gül Oya ‘’ projesinde yaptıkları başarılı çalışmalarından ötürü Proje Koordinatörü Tuba Köylü ile Akabe TOKİ Anadolu Lisesi Okul Müdürü, Öğretmen ve Öğrencilerine teşekkür ederek başarılı çalışmalarının devamını diledi.

07-03-2018

 

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.