ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Akçakale'de Okul İdarecileri ve Öğretmenleri Elele Verdi, Eğitimi Zenginleştirdi

İl Millî Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, okul idarecileri ve öğretmenlerin el ele vererek yaptıkları güzel çalışmalarla eğitimde zenginleşen Akçakale Alatlar İlkokulu ve Alatlar Ortaokulu'nu ziyaret etti.
Akçakale'de Okul İdarecileri ve Öğretmenleri Elele Verdi, Eğitimi Zenginleştirdi

Okul idarecileri ve öğretmenlerin girişimleriyle Alatlar İlkokulu ve Alatlar Ortaokulu'nda; teorik bilginin pratiğe dönüştürülebildiği FETEM (Fen, Teknoloji, Matematik) Atölyesi, problem çözme becerisini geliştiren akıl ve zekâ oyunları atölyesi, fiziksel gelişimi sağlayan salon sporları atölyesi ile içinde 3 boyutlu kalemler, resim ve müzik aletleri gibi materyallerin bulunduğu görsel sanatlar ve teknoloji tasarım atölyesi açıldı.

Ulusal basında da ses getiren okulumuza gerçekleştirdiği ziyarette öğretmenler odasında okul idarecileri ve öğretmenlerle bir araya gelen İl Millî Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, fedakârlık ve girişkenlikle okulu zengin bir eğitim ortamına dönüştüren eğitimcilerimize teşekkür ederek başladığı konuşmasında şunları söyledi:

"751 bin öğrenciye sahip ilimizde sizler yaklaşık 400 öğrencimiz için emek ve çaba sarf ederek okulumuzda güzel çalışmalara imza atmışsınız. Bunun verdiği manevi haz parayla ölçülemeyecek kadar güzeldir. Yaptığımız meslek yükü çok ağır olan bir meslek... Sizler gibi emek ve çaba sarf eden, duyarlılık göstererek yükünü en güzel şekilde taşıyan okul idarecileri ve öğretmenlerin varlığı bizleri geleceğe dair daha bir umutvar ediyor. Okulumuza yaptığınız dokunuşlarla zengin bir eğitim ortamına dönüştürdüğünüz için hepinize teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum."

İl Millî Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu'nun Alatlar İlkokulu ve Alatlar Ortaokulu ziyareti, günün anısına çekilen fotoğraf ile son buldu.

08-01-202408-01-202408-01-202408-01-202408-01-202408-01-2024

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.