ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Akıllı Anasınıfları İle Geleceğimiz Güçleniyor

Akıllı Anasınıfları İle Geleceğimiz Güçleniyor

Karacadağ Kalkınma Ajansı tarafından finanse edilen, Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen "Akıllı Anasınıfları ile Geleceğimiz Güçleniyor" projesi 5 farklı ilçede Müdürlüğümüze bağlı 5 Anaokulunda yürütülmektedir. Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri arasında yer alan ''Akıl ve Zeka oyunları Atölyesi'' ilimizde bulunan 5 Anaokuluna kazandırılacaktır.

Projenin yürütüldüğü okullar; Akçakale- Nene Hatun Anaokulu, Bozova-Bozova Anaokulu, Eyyübiye- Direkli Anaokulu, Harran- Zübeyde Hanım Anaokulu ve Suruç ? Sevgi Anaokulu.

            Okullarımıza kurulmakta olan akıl ve zekâ oyunları sınıflarının zemin parke döşemesi ve duvar kâğıdı yapılmakta, klima ve store perdeler takılmaktadır. Bunun yanında kurulan sınıflara masa, sandalye, dolap, minder gibi donanım malzemeleri ile akıl ve zekâ oyunları setleri alınmaktadır. Ayrıca proje kapsamında okulların dış cephe boyası da yapılmaktadır.

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.