ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ İÇİN HAZIRLANAN OKUL MATERYALLERİ TESLİM TÖRENİ YAPILDI

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ İÇİN HAZIRLANAN OKUL MATERYALLERİ TESLİM TÖRENİ YAPILDI

Şanlıurfa GAP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından desteklenip, İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen “Farklı Yaklaşımlarla Eğitimde Kalitenin Arttırılması” Projesi kapsamında Okul Öncesi Eğitimi veren Anaokullarına okul materyallerinin teslim töreni yapıldı.

Yönetici Akademisi Sürekli Eğitim Merkezindeki materyal teslim törenine İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları; Erdal Şekeroğlu, Doğan Yüksel ve 30 Okul Öncesi Eğitim veren Anaokulu Müdürleri katıldılar.

Törende bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan şunları söyledi: “Eğitimin ilk basamağını oluşturan okul öncesi eğitim gömleğin ilk düğmesidir ve bunun doğru iliklenmesi gerekir.  Eğitim, öğrenci-öğretmen-veli üçgeninden oluşan platformdur. Bu birliktelik ne kadar bilinçli ve sağlıklı olursa, çocuklarımızda o oranda sağlam bir kişilik kazanırlar. Okul öncesi eğitimde de sizin desteğinizle çok önemli başarılar elde ettik. Emeklerinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum.”

Yapılan konuşma sonrası İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları; Erdal Şekeroğlu ve Doğan Yüksel tarafından 30 anaokulu müdürüne okul öncesi materyaller teslim edildi.

17-04-201817-04-201817-04-201817-04-201817-04-2018

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.