ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ATATÜRK BARAJI LİSESİ ÖĞRETMENLERİ AVRUPA EĞİTİMİ ÖNCESİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİLER

ATATÜRK BARAJI LİSESİ ÖĞRETMENLERİ AVRUPA EĞİTİMİ ÖNCESİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİLER

Atatürk Barajı Çok Programlı Anadolu Lisesi öğretmenleri finansmanının tamamı Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından karşılanan Erasmus+ projesi kapsamında eğitim görecekleri İtalya’nın Rimini kenti programları öncesi İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’a projeleri ve alacakları eğitimler hakkında bilgi verdiler.

Daha önce 2018-TR01-KA101-52285 numaralı “İşe Velilerden Başlıyoruz” isimli Erasmus+ projesi kapsamında Hollanda Amsterdam’a eğitimde iyi uygulamaların değişimi ve yenilikçi yöntemleri yakından takip edebilmek için yurt dışı eğitime giden Atatürk Barajı Çok Programlı Lisesi Öğretmenleri, İtalya´nın Rimini kentinde “Etkili İletişim Teknikleri” ve “Okul Erken Terki” konularında alanında uzman akademisyenlerden eğitim alacaklar, bu şekilde hem mesleki yeterliliklerini arttırmış hemde işlerinde daha profesyonelleşmiş olacaklar.

Katılacakları Avrupa eğitimleri öncesi İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’ı makamında ziyaret eden öğretmenlere alacakları eğitimlerin ve kursların toplumun her kesimine ulaşılmasında önemli bir görevi üstlendiklerini belirten İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan,  ilimizde eğitim kalitesinin artırılması adına proje çalışmalarını önemsediklerini, çalışmalarda emeği geçen okul idareci ve öğretmenlerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

02-01-201902-01-2019

 

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.