ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bağımlılıkla Mücadelede Sahada Eğitim Verecek Gönüllü PDR Öğretmenleri ile Toplantı

Bağımlılıkla Mücadelede Sahada Eğitim Verecek  Gönüllü PDR Öğretmenleri ile Toplantı

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi tarafından Cumhurbaşkanlığı bağımlılıklarla mücadele üst kurulu kararları kapsamında sahada bagimlılıklarla mücadele farkındalık eğitimleri için İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdulkerim Yavuz,  Arge Üyesi BağımIılıklarla Mücadele Proje Koordinatörü Muharrem Çelik öncülüğünde sahada eğitim verecek olan gönüllü pdr öğretmenleri ile bir araya gelerek çalışma ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. 

Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdülkerim Yavuz, yeni eğitim öğretim yılinin hayırlı olması temennesi  bulunduktan sonra bağımlılıklarla mücadele konusunda toplumun her kesimine görev düştüğünü çocuk ve gençlerimize birlikte sahip çıkmamız gerektiğini ve onların zararlı ortamlara gitmemesi açısından tedbir almamız gerektiğini söyledi. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bilinçlendirme eğitimleri farkındalık eğitimleri kültür sanat spor alanında çalışmalar yaptıklarını söyleyen Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdülkerim Yavuz birlikte hareket edersek bu tür zararlı alışkanlıkların önüne geçeceğini vurgulayarak,  gönüllü olarak eğitim verecek olan öğretmenlere proje koordinatörü Muharrem Çelik'e emeği geçen herkese teşekkür etti.

Toplantıda bir konuşma yapan Arge Üyesi BağımIılıklarla Mücadele Proje Koordinatörü Muharrem Çelik, " Bağımlılık ile mücadele konusun da duyarlı olmak vatana millete olan sevginin bir göstergesidir.  Bağımlılık sorunu bir kişiyle, bir kurumla, bir STK ile değil bütün toplumun ve kurumların birlikte hareket etmesiyle mücadele ettiği takdirde sonuç getirecektir. " dedi.

Toplantı karşılıklı fikir alışverişinin yapılması ile sona erdi.

11-09-202211-09-2022

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.