ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bağımlılıklarla İlgili Eğitimler Değerlendirildi

Bağımlılıklarla İlgili  Eğitimler Değerlendirildi

Bağımlılıklarla İlgili  Eğitimler Değerlendirildi 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yeşilay Şanlıurfa Şubesi işbirliği ile bağımlılıklarla mücadele kapsamında okullarda farkındalık oluşturmak, öğrenci, veli ve öğretmenleri bilgilendirmek adına  yapılan Türkiye Bağımlılıklarla Mücadele eğitimleri  TBM   yıl sonu değerlendirme toplantısı İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirildi. 

Toplantı Strateji Geliştirme Şube Müdürü Ferhat Emre  başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya  Şanlıurfa Yeşilay Şube başkanı Muharrem Çelik ve gönüllü olarak farklı okullarda eğitim yapan rehberlik öğretmenleri katıldı. Toplantının açılış konuşmasında Şube Müdürü Ferhat Emre STK'ların kamuoyunun bilgilendirilmesi konusundaki yeri ve önemine değindi. Emre ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı ve Yeşilay işbirliğinde yapılan gönüllü eğitimlerin çok önemli olduğunu, bu gönüllü çalışmalarından dolayı öğretmenlerimize İl Milli Eğitim Müdürü Sayın İsmail Yapıcıer ve kendi adına teşekkür etti. Yeşilay Şube Başkanı Muharrem Çelik de bu eğitimlere fırsat veren sayın Valimiz Abdullah Erin Bey'e, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer'e ve katkı sağlayan, eğitim gerçekleştiren  herkese teşekkür etti. Toplantı dilek ve temennilerle son buldu.

 

22-06-202122-06-2021

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.