ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bağımlılıklarla Mücadelede Gönüllülerle İstişare Toplantısı Yapıldı

Bağımlılıklarla Mücadelede Gönüllülerle İstişare  Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Yeşilay Şanlıurfa Şubesi iş birliğinde, gönüllü formatör ve uygulayıcı eğitmenlerin de katıldığı TBM ( Türkiye Bağımlılıkla Mücadele ) istişare toplantısı yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü İsmail YAPICIER, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ferhat EMRE, Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem ÇELİK, TBM formatör ve uygulayıcı eğitmenlerin katıldığı toplantıda bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü İsmail YAPICIER, psikoloji danışmanlarının gönüllü olarak sahada verdikleri mücadeleyi çok değerli bulduğunu, Milli Eğitim Bakanlığının bağımlılıklarla mücadeleye önem verdiğini,  İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak da zararlı alışkanlıklarla mücadelede üzerlerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştıklarını belirterek, başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere Yeşilay Genel Merkezine, Şanlıurfa Valisi Sayın Abdullah ERİN'e ve sahada gönüllü olarak görev yapan tüm eğitmenlere bağımlılıklarla mücadelede gösterdikleri duyarlılık için teşekkür etti.

Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem ÇELİK ise yaptığı konuşmasında TBM eğitimlerinin önemine değinerek, Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti iş birliğinde yapılan çalışmaları aktardı.

Toplantı katılımcıların öneri ve görüşleri doğrultusunda önümüzdeki eğitim-öğretim yılında yapılacak  olan çalışmaların değerlendirilmesi, sahada yapılan çalışmalar, gönüllü formatör ve uygulayıcı eğitmenlerin konuşmaları sonrası günün anısına fotoğraf çekimi ile son buldu.

11-09-202011-09-202011-09-202011-09-2020

 

 

 

 

 

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.