ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Buluşu İçin Patent Başvurusu Yapan Öğrencimiz Müdürlüğümüzde

Buluşu İçin Patent Başvurusu Yapan Öğrencimiz Müdürlüğümüzde

Pamuk Tohumu(Çiğit) Posasından, (Küspe) İzolasyon Maddesi Yaparak buluşunu tescillemek ve haklarını korumak için İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Patent İletişim Birimiyle birlikte buluşunun Patent başvurusunu yapan Şanlıurfa Fen Lisesi 10. Sınıf öğrencisi Erdoğan YEŞİLKAYA, Patent başvurusunda yetkilendirilen Kimya Öğretmeni Mehmet Fatih KAÇAR ve Şanlıurfa Fen Lisesi Müdürü Ahmet ASLAN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Arif KIRIKÇI tarafından müdürlüğümüze davet edilerek tebrik edilip, Öğrenci ve Öğretmenlerine hediye verildi.

Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Arif KIRIKÇI ; çalışmaktan yorulmayan, yeniliğe açık, başarıya doymayan ve azimle çalışan öğrencilerimizin olmasının Ülkemizin ve Milletimizin geleceği açısından son derece önemli olduğunu belirterek, öğrenci ve öğretmenlerimize çalışmalarında başarılar diledi.

26-12-2019

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.