ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

CEZAEVİNDE ANNELERİ İLE YAŞAYAN ÇOCUKLAR İÇİN BAŞLATILAN ‘’EYMEN’LERE EL UZATALIM’’ KAMPANYASI DEVAM EDİYOR

CEZAEVİNDE ANNELERİ İLE YAŞAYAN ÇOCUKLAR İÇİN BAŞLATILAN ‘’EYMEN’LERE EL UZATALIM’’ KAMPANYASI DEVAM EDİYOR

Cezaevlerinde anneleri ile birlikte yaşayan çocuklar için, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Yeşilay Şanlıurfa Şubesi işbirliği ile ‘’Eymenler’e El Uzatalım’’ yardım kampanyası amacı doğrultusunda devam ediyor.  İlk etapta Milli Eğitim Müdürlüğümüzün ve Yeşilay kadın komisyonu, Yeşilay mahalle kadın elçileri, Şanlıurfa Eczacılar Odası ile İlk Öncüler Derneğinin topladığı malzemeler cezaevine 2 araçla getirildi. Cezaevindeki 0-6 yaş çocukları için başta mama, oyuncak, eğitim, kırtasiye, elbise gibi malzemelerden oluşan iki pikap ihtiyaç malzemesi Hilvan Yolu 2 nolu Cezaevine teslim edildi.

Cezaevine eşyaların götürülmesi esnasında İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge bölüm çalışanları, Eczacılar Odası yönetim kurulu üyeleri, Yeşilay Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik ve kadın komisyonundan Gül San katıldı. Cezaevine ziyarette bulunan 10 kişilik heyet aynı zamanda çocuklarla da güzel bir zaman geçirdiler.

14-06-201814-06-201814-06-2018

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.