ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Concern Worldwide Türkiye Temsilciliği Proje Program Direktörü Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Concern Worldwide Türkiye Temsilciliği Proje Program Direktörü Ali Fuat SÜTLÜ ve Proje Direktörü Öğretmen Suna TARHAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail YAPICIER'i ziyaret ettiler.
Concern Worldwide Türkiye Temsilciliği Proje Program Direktörü Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti

Milli Eğitim Bakanlığı ile Concern Worldwide Türkiye Temsilciliği arasında 08.12.2017 tarihinde imzalanan "Geçici Koruma Kapsamındaki Suriyeliler İçin Nitelikli Eğitim ve Geçim Kaynağı Desteği Projesi" nin eğitim faaliyetlerini  yerinde incelemek, yetkililer ve öğretmenler ile görüşmeler yapmak amacıyla ilimize gelen Concern Worldwide Türkiye Temsilciliği Proje Program Direktörü Ali Fuat SÜTLÜ ve Proje Direktörü Öğretmen Suna TARHAN, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail YAPICIER'i ziyaret ettiler.

Görüşmede, gerçekleştirilen eğitim etkinliklerinin faydalarını sahada gözlemleyerek, örneklemler üzerinden bundan sonraki planlamalara ışık tutmak gayesinde olduklarını belirten SÜTLÜ ve TARHAN, iki günlük Şanlıurfa ziyaretlerinde muhtelif Halk Eğitimi Merkezlerine konuk olacaklarını ifade ettiler. 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail YAPICIER ise ziyaret sırasında şunları söyledi: ''Yarını Kurmak Projesi'' kapsamında gerçekleştireceğiniz il ziyaret programlarınızda sizleri ilimizde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Gerçekleştirilen eğitim etkinliklerinin yerinde görülerek bundan sonraki niteliğine yön verecek olunması da bizi memnun edecektir. Eğitimde çağdaş yaklaşımların, gözlem sonuçlarının dinamik bir süreç olan eğitimin rotasında belirleyici etken olarak yer alması eğitim öğretim çıktılarına olumlu yansıyacaktır. Bu noktadan hareketle saha ziyaretlerini çok önemsiyor, ziyaretinizden ötürü çok teşekkür ediyorum.

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.