ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DARBEDEN DEMOKRASİYE 15 TEMMUZ ZAFERİ KOMPOSİZYON YARIŞMASI İL 1.’Sİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

DARBEDEN DEMOKRASİYE 15 TEMMUZ ZAFERİ KOMPOSİZYON YARIŞMASI İL 1.’Sİ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal, Şekeroğlu Milli Eğitim Bakanlığı Orta Öğretim Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘’ Darbeden Demokrasiye 15 Temmuz Zaferi ‘’ konulu Komposizyon yarışmasında İl birincisi olan Emine Göncü Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencisi Hişman Demir’i  kabul etti.

Karaköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Murat Yanmaz, Emine Göncü Anadolu Lisesi Okul Müdürü Murat Demir ve Komposizyon yarışması İl birincisi Hişman Demir’in ziyaretlerinde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal Şekeroğlu tarafından Komposizyon yarışmasının İl birincisi Hişman Demir’e hediyeler verildi.

Yarışmada il genelin de birincilği alan Emine Göncü Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencisi Hişman Demir’i başarısından dolayı kutlayan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Erdal Şekeroğlu, gençlerimizin milli, ahlaki insani ve kültürel değerleri benimseyen vatanını, bayrağını, milletini seven bireyler olarak yetişmesinin kendilerini mutlu ettiğini, bunu yazdığı komposizyonla ve aldığı dereceyle kendilerine gösterdiği için Hişman Demir’e teşekkür etti.

18-01-201818-01-2018

     

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.