ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Deprem Kaygısının Giderilmesine Yönelik Öğrencilerimize Psikodrama Eğitimi
![Deprem Kaygısının Giderilmesine Yönelik Öğrencilerimize Psikodrama Eğitimi](/meb_iys_dosyalar/2023_04/12110026_b6662cc5-36f8-4ccc-b1af-aceb2348bc7d.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimi tarafından psikodrama ile deprem korkusu ve kaygı giderme için 300 öğrenciye psikodrama eğitimi verildi. İl Milli Eğitim AR-GE bağımlılıklarla mücadele koordinatörü eğitimci Muharrem Çelik ve Psikolojik Danışman Ersin Alankuş tarafından Atatürk Anadolu Lisesi'ndeki 300 öğrenciye verilen keyifli ve verimli geçen eğitimin ardından öğrencilerle toplu oyunlar oynandı.