ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dünya İkincisi Öğrencimiz Madalyası İle Müdürlüğümüzde

Dünya İkincisi Öğrencimiz Madalyası İle  Müdürlüğümüzde

Romanya'da yapılan Dünya Yıldız Kızlar Bilek Güreşi Şampiyonasında sağ ve sol kollarda Dünya ikincisi olan Viranşehir Spor Lisesi 9. sınıf öğrencisi Zelal Sarıoğlu madalyaları ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer'i makamında ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürlüğüne yaptığı ziyarete, Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turğut, Beden Eğitimi Öğretmeni Emircan Alp ile birlikte gelen Dünya ikincisi öğrencimiz Zelal Sarıoğlu, şampiyona ile ilgili İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer'e bilgi vererek, bu başarıyı yakalamasında emeği geçen tüm öğretmenlerine ve ailesine teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer, Dünya Yıldız Kızlar Bilek Güreşi Şampiyonasında Dünya İkincisi olan Zelal Sarıoğlu'nun Ülkemizi, Şanlıurfa'yı en iyi şekilde temsil ederek Bayrağımızı şampiyonada dalgalandırmasının kendilerini gururlandırdığını belirterek, bundan sonraki spor hayatında ve eğitim hayatında başarılarının devamını diledi.

Ziyaret, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer tarafından Dünya ikincisi öğrencimize plaket ve hediye verilmesi, sonrasında hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

06-11-201906-11-201906-11-201906-11-2019

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.