ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi İlçe Koordinatör Yardımcıları Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi İlçe Koordinatör Yardımcıları Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

Toplantı tüm ilçelerimizde DynEd İngilizce Dil Eğitim Sisteminin verimli bir şekilde kullanılabilmesi için Temel Eğitim Bölümü İl Şube Müdürü Şükran BÜYÜKHAN başkanlığında tüm ilçelerden koordinatör olarak görevlendirilen İngilizce öğretmenlerimizin katılımıyla gerçekleşti.

İlimizin 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında DynEd İngilizce Dil Eğitim sisteminin kullanımı konusunda büyük ilerleme kaydettiğini belirten Şube Müdürü Şükran Büyükhan;  öğrencilerimizin gösterdiği bu başarı ilçe koordinatörlerinin özverili çalışmaları sonucu ortaya çıkmıştır. Ayrıca ilçe koordinatörleri okullarla koordinasyonunu sağlayarak sürecin başarılı bir şekilde yürütülmesini sağlamış ve bu sayede sistemi aktif olarak kullanan öğrenci sayısında ciddi bir artış olduğu görülmüştür. Emeği geçen DynEd İlçe Koordinatörlerine ve yardımcılarına teşekkür etti.

DynEd İl Koordinatör Yardımcısı Elif Kayserili de sistem hakkında bilgi verdi.2017-2018 eğitim öğretim yılında yapılan çalışmalar gözden geçirildi. Bu yıl yapılacak çalışmalarla ilgili sunum gerçekleştirdi. Toplantıya iyi dilek ve temennilerle son verildi.

10-10-201810-10-201810-10-2018


Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.