ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Akademik Destek Platformu Yayına Başladı

Dünyanın en zengin eğitim içerik platformlarından  olan Eğitim Bilişim Ağı (EBA), EBA akademik Destek ile 11. ve 12. sınıf öğrencilerine akademik yolculuklarında destek oluyor.
Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Akademik Destek Platformu Yayına Başladı

Dünyanın en zengin eğitim içerik platformlarından  olan Eğitim Bilişim Ağı (EBA), EBA akademik Destek ile 11. ve 12. sınıf öğrencilerine akademik yolculuklarında destek olmaktadır. Türkiyenin en iyi ders anlatan öğretmenlerinin hazırladığı videolar, yüzlerce kaynak kitap, binlerce soru ile öğrencilerin ve öğretmenlerin hizmetine sunulmuştur.

EBA akademik Destek Programı ile sistem, öğrencilerin hedef belirlemelerine ve sonrasında hedefi için  bir strateji belirleyerek ilerlemelerine olanak sağlamaktadır. Sistem öğrencilerin eksiklerini tespit etmekte, çalışma esnasında eksik bıraktığı konulara geri döndürmekte ve deneme sınavları ile öğrencilerin performanslarını ölçerek Türkiye sıralamasındaki yerini göstermektedir. 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.