ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİMCİ YAZAR ADİL SARAÇ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

EĞİTİMCİ YAZAR ADİL SARAÇ MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Eğitimci-Yazar Adil Saraç Müdürlüğümüze gelerek İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’ı makamında ziyaret etti.

Yaptığı eseri ile Şanlıurfa örfünü, kültürünü tanıtmaya çalışan Eğitimci-Yazar Adil Saraç Müdürlüğümüzü ziyaretinde İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan ile bir süre sohbet ederek eserleri ile ilgili bilgi verdi.

Ziyarette son olarak okuyucuları ile buluşturduğu 6 ciltten oluşan “Urfaca Urfalıca” adlı Ansiklopedik Sözlük ve Urfa Kültürü kitabını İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’a hediye eden Eğitimci-Yazar Adil Saraç Şanlıurfa’da son dönemde eğitim adına heyecan verici gelişmelerin olmasından bir eğitimci olarak duyduğu memnuniyeti dile getirerek emeği geçenlere teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan ise Şanlıurfa gibi tarihi, kültürü, örf ve gelenekleri ile zengin bir şehrin tanıtılmasında yazarlarımıza büyük iş düştüğünü, gelecek nesillerin Şanlıurfa kültürünü daha iyi anlayabilmesi anlamında önemli eserlere imza atması sebebiyle Eğitimci-Yazar Adil Saraç’a teşekkür etti.

01-02-201901-02-2019

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.