ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİMCİ YAZAR EDİBE AYDIN MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

EĞİTİMCİ YAZAR EDİBE AYDIN  MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Şanlıurfa’nın eğitim öğretim hayatına yıllarca hizmet etmiş birçok Şanlıurfalı öğrencinin yetişmesinde büyük emekleri bulunan Eğitimci- Yazar Edibe Aydın, 15 Nisan tarihinde Uluslar arası Yazarlar Araştırmacı Gazeteciler Derneği (UYSAD) tarafından yapılacak olan ‘’ Aile’de Sorun Varsa Çözümde Var’’ Paneline katılmak ve Yakup Kalfa İlkokulunda kendi adına kurulan kütüphanenin açılışını yapmak üzere geldiği Şanlıurfa’da İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’ı makamında ziyaret etti.

UYSAD Genel Başkanı M. Sıtkı Aloğlu, Yakup Kalfa İlkokulu Müdür Yardımcısı Memduh Turmak’ında   bulunduğu ziyarette kendiside UYSAD üyesi olan Eğitimci- Yazar Edibe Aydın, İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’a düzenlenecek panel, destekleri ile kurulup açılışı yapılacak olan Yakup Kalfa İlkokulu kütüphanesi ve Şanlıurfa’da eğitim adına hayata geçirilen projeler ile ilgili bir süre sohbet ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, hayatını eğitime adamış, bunun için birçok çalışmalarda bulunmuş eğitimci yazar Edibe Aydın gibi değerlere her zaman ihtiyaç duyulduğunu belirterek, Şanlıurfa’nın eğitim kalitesini arttıracak tüm projelerde birlikte olmaktan mutlu olacaklarını söyledi.

 11-04-2019

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.