ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİMDE BAŞARI YOLCULUĞU

EĞİTİMDE BAŞARI YOLCULUĞU

Sevgili öğrencilerimiz, yoğun bir ders çalışma temposundan sonra sizler için yaz tatili dönemi başlıyor. Bu süreçte keyifli vakit geçirmenizi, hobilerinize zaman ayırmanızı ve sevdiklerinizle birlikte güzel anılar biriktirmenizi temenni ediyorum. Yaz tatilini; hem dinlenmek, değerlendirmelerde bulunmak, hem de kendinizi, yaşadığınız çevreyi tanımak, ilgi alanlarınıza göre dünyada yaşanan gelişmeleri daha yakından takip etmek için bir fırsat olarak görmenizi isterim. Mutlu ve keyifli tatiller diliyor, yeni bir solukla, birlikte büyük hayaller kuracağımız yeni eğitim öğretim yılına sağlıkla kavuşmanızı temenni ediyorum.

Değerli meslektaşlarım, çocuklarımızı sevgiyle beslemek, çağdaş eğitimin gerekleri doğrultusunda  yetiştirmek ve bir sonraki okul hayatına en iyi şekilde onları hazırlamak mesleğimizin erdemlerindendir. Bu kutlu yolda verdiğiniz mücadeleye, emeklerinize ve gayretlerinize yürekten teşekkür ederim. Hep beraber yoğun çalışma temposu içinde başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirdik. Sizlere yıl boyunca göstermiş olduğunuz özverili gayretlerinizden dolayı teşekkür ediyor; sağlıklı bir tatil dönemi geçirmenizi diliyorum.

Kıymetli velilerimiz, çocuklarımızın yetişmesinde göstermiş olduğunuz hassasiyet ve eğitime vermiş olduğunuz destekler için hepinize teşekkür ediyorum. Çocuklarınızın başarılarının sadece karnelerinden ibaret olmadığını hatırlatıyor; onların milli ve manevi değerlerle donanmış, erdemli ve güçlü bireyler olarak yetişmelerinin başarıyı ve mutluluğu getireceğini bir kez daha vurgulamak istiyorum. Evlatlarımızı sizlerin desteği ve iş birliği ile yetiştireceğiz.

Şanlıurfa Milli Eğitim ailesi olarak öğrenci, öğretmen ve yöneticilerimizin gayretli çalışmaları, velilerimizin destekleri ile 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılını başarılı bir şekilde tamamladık. Emeği geçen yöneticilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize, velilerimize ve eğitim camiasında görev alan tüm personelimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum, daha büyük başarılara imza atmak üzere sizlere sağlıklı, huzurlu, mutlu tatiller diliyorum.

Başarı Bir Yolculuktur, Bir Varış Noktası Değil.

                                                 

 

                                                                                                                 Asım SULTANOĞLU

                                                                                                               İl Milli Eğitim Müdürü

                                           

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.