ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin İLCİ başkanlığında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Abdulkerim YAVUZ, Mehmet ERCAN, Mahmut AKSOY, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Ar-Ge Proje Sorumlularının katılımlarıyla ´´Eğitimde Başarıyı Arttırma Projesi´´ nin bilgilendirme ve istişare toplantısı yapıldı.

     İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ; projenin genel bilgilendirmesini yaparak, projenin ilimiz için gerekliliğini anlattı. İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ proje sonrasında ilimizin TEOG ve YGS-LYS sıralamasında ciddi bir artış oranı ön gördüklerini belirterek, bu başarının tüm eğitim camiasının projeyi sahiplenip uygulamasıyla gerçekleşeceğini söyledi.

     Toplantıda ayrıca, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdulkerim YAVUZ, Özel Öğretim Kurumlarıyla ilgili detaylı bir sunum gerçekleştirdi. Bununla beraber İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet ERCAN Projenin içeriğiyle ilgili bilgilendirme yaptı ve geçen yılki TEOG verilerini katılımcılarla paylaştı.

     Soru Cevap şeklinde devam eden toplantı sonunda  İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ projenin en sağlıklı şekilde uygulanacağından emin olduklarını belirtti. Tüm katılımcılara teşekkür ettikten sonra toplantı sona erdi.

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.