ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ ve DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARI İLÇE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

EĞİTİMDE BAŞARIYI ARTTIRMA PROJESİ ve DESTEKLEME VE YETİŞTİRME KURSLARI İLÇE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantı İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ Başkanlığında yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ´ nin yanı sıra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet ERCAN ve İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin katılımıyla toplantı gerçekleştirildi.

Eğitimde Başarıyı Arttırma Projesi ve Destekleme ve Yetiştirme Kursları kapsamında İlçelerimizde gelinen son durum hakkında bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ, İlçelerde tespit edilen eksiklikler hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürlerine bilgi verdi. Eğitimde Başarıyı Arttırma Projesi ve Destekleme ve Yetiştirme Kursları İlimizin başarısının artması için çok önem arz ettiğini belirten İl Milli Eğitim Müdürü İLCİ; ´´En önemli görev siz değerli yöneticilere düşüyor. Çok önemli bir görevi üstlenmiş bulunmaktayız. Sonuçta biz insan yetiştiriyoruz. Hepimiz temenni ederiz ki bugün yetiştirdiğimiz çocuklar  yarının bilim adamları, doktorları, savcıları, öğretmenleri olsun. Bugün biz nasıl idarecilik yaparsak yarın öyle idare ediliriz.´´ dedi.

Karşılıklı görüş alışverişinden sonra İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ´ nin dilek ve temennileriyle toplantı sona erdi.

 

 

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.