ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde Değişim, Gelişim Öğretmen ve İdarecilerimizin Gayreti ile Olacak

 Müdürlüğümüz Ölçme ve Değerlendirme Merkezi tarafından Karaköprü, Haliliye ve Eyyübiye ilçelerinde görevli okul yöneticilerine yönelik ortak yazılı sınavlara ilişkin bilgilendirme toplantısı düzenlendi.  
Eğitimde Değişim, Gelişim Öğretmen ve İdarecilerimizin Gayreti ile Olacak

9 Eylül 2023 tarihinde yayımlanan Millî Eğitim Bakanlığı Ölçme ve Değerlendirme Yönetmeliği kapsamında yapılacak olan il, ilçe ve okul geneli ortak sınavlara ilişkin bilgilendirme toplantısı İl Millî Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu'nun başkanlığında, İl Millî Eğitim Şube Müdürleri ile Karaköprü, Haliliye ve Eyyübiye'de görev yapan okul idarecilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

İl Millî Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen toplantının açılışında konuşan İl Millî Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, Bakanlığımızın gecesini gündüzüne katarak önemli çalışmalara imza attığını belirterek başladığı konuşmasında "Gerek ortak yazılı sınavlarla ilgili çalışmalara, gerekse Bakanlığımızın diğer tüm çalışmalarına siz değerli okul yöneticilerinin sahip çıkması büyük önem arz ediyor. Coğrafyamızda eğitimin kalitesini artırarak, gelişim ve değişimi yakalamamız elbette ki sizlerin fedakarca yapacağınız çalışmalarla olacaktır."  ifadelerini kullandı.

İl Millî Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu daha sonra okul yöneticilerine söz vererek önerilerini ve karşılaştıkları problemleri dinlendi.

Toplantının diğer bölümünde Ölçme ve Değerlendirme Yönetmeliği ve ortak yazılı sınavlara ilişkin Ölçme Değerlendirme Merkezi Müdür Yardımcısı Şahin Özbilici tarafından yönetmeliğin getirdiği yenilikler ve ortak yazılı sınavlara ilişkin hususları anlatan sunum yapıldı.

18-10-202318-10-202318-10-202318-10-202318-10-202318-10-2023

 

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.