ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİMDE İZLEDİĞİMİZ YOL HARİTASI HALFETİ'DE İSTİŞARE EDİLDİ

İl Millî Eğitim Müdürlüğü Aylık Değerlendirme ve İstişare Toplantısı Halfeti'de yapıldı.
EĞİTİMDE İZLEDİĞİMİZ YOL HARİTASI HALFETİ'DE İSTİŞARE EDİLDİ

İl Millî Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, Eğitim Müfettişleri Başkanı Mehmet Vedat Küçükler, 13 ilçe millî eğitim müdürü, il millî eğitim müdür yardımcıları ve şube müdürlerinin katıldığı toplantı; Halfeti İlçe Millî Eğitim Müdürü Müslüm Yıldırım'ın selamlama konuşmasıyla başladı.

Gündem maddelerinin ele alınmasıyla devam eden toplantıda ilçe millî eğitim müdürleri yapılan çalışmalar, başta Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi (BİGEP) olmak üzere devam eden projeler ile ilgili ilçelerinde elde ettikleri dönütleri paylaşarak eğitim adına yapılabilecekleri istişare ettiler.

İl Millî Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu; toplantıda yaptığı konuşmasında ilimizde göreve başladığı günden itibaren eğitimi birinci önceliği olarak gören Vali Hasan Şıldak'ın ve Bakanlığımızın ilimize olan ilgisinin kendilerini memnun ettiğini belirterek kendilerinin de bu yakın ilginin karşılığında gece gündüz demeden, ekip ruhuyla Şanlıurfa'da eğitimin çıtasını yükseltmek adına çalıştıklarını dile getirdi. Öğrencileri daha kaliteli eğitim ortamlarına kavuşturarak Türkiye'nin ikinci yüzyılında dünyada her anlamda söz sahibi olabilecek bir nesil yetiştirmeyi hedeflediklerini belirten Sultanoğlu; eğitim yolculuğunda Millî Eğitim ailesi olarak üstlendikleri en öncelikli unsurun kaliteli insan yetiştirebilmek olduğunu ifade etti.

Toplantıda, eğitimde karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri de ele alındı.

Toplantı, alınan kararlar doğrultusunda sona erdi.

15-05-202415-05-202415-05-202415-05-202415-05-202415-05-2024

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.