ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimin Yol Haritası Hilvan'da Masaya Yatırıldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Aylık Değerlendirme ve İstişare Toplantısı Hilvan'da Yapıldı.
Eğitimin Yol Haritası Hilvan'da Masaya Yatırıldı

Her ay bir ilçede yapılması planlanan toplantıların ilki Hilvan ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu Başkanlığında; Eğitim Müfettişleri Başkanı Mehmet Vedat Küçükler, 13 İlçe Milli Eğitim Müdürü, il milli eğitim müdür yardımcıları ve şube müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Hilvan İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş'in ilçenin genel durumunu yansıtan sunumu ile başlayan toplantı, İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu'nun Ankara'da Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin Başkanlığında 81 İl Milli Eğitim Müdürleri ile yapılan toplantıda alınan kararlar ve bakanlığın il ve ilçelerde uygulanmasını istediği talimatları içeren bilgilendirmeleri ile devam etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürlerinden bulundukları bölgeye hakim olup, sahada çalışmaları takip ederek ilçelerinde okul müdürleri ve öğretmenler ile titizlikle çalışmalara katılmalarını isteyen İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu "Bakanımız Yusuf Tekin'in talimatlarıyla ilimizin eğitimdeki yol haritasını birlikte hayata geçirerek, öğrencilerimizin ve Şanlıurfa'nın eğitimde hak ettiği noktaya gelebilmesi için var gücümüzle çalışmak mecburiyetindeyiz. Sayın Valimiz Hasan Şıldak'ın eğitime hassasiyetle yaklaşıp önem vermesi, yapacağımız çalışmalarda desteklerini hissedeceğimizi bilmek bizlere ayrıca motive ediyor. Ekip ruhuyla, birlikte çalışarak başarılı olacağımıza inancımdır. Şanlıurfa'da eğitim adına elini taşın altına koyup, geleceğimiz olan öğrencilerimizin en iyi şekilde yetişmelerine fedakarca katkı sunacak olan başta bu kutsal görevi yapan öğretmenlerimiz olmak üzere,  herkese teşekkür ediyorum." dedi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü aylık değerlendirme toplantısı, gündem maddelerinin görüşülmesi, dilek ve temenniler ile son buldu.

09-11-202309-11-202309-11-202309-11-202309-11-2023

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.