ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EN ÖNEMLİ GÖREVİMİZ İYİ İNSAN YETİŞTİRMEKTİR

EN ÖNEMLİ GÖREVİMİZ İYİ İNSAN YETİŞTİRMEKTİR

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı hazırlıkları kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü idari kadrosu ile değerlendirme ve istişare toplantısında bir araya geldi.

Toplantıda önceliğinin öğrenci ve öğretmenlerimizi her daim bir adım öteye taşımak olduğunu dile getiren Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu ; " Eğitimciler olarak bizlerin en önemli görevi şehrimizin ve ülkemizin ihtiyacı olan iyi insanları yetiştirmektir. Güzel ahlaka sahip, işini hakkıyla yapan ve vatanına bağlı nesiller yetiştirmek bizlerin önceliği olmalıdır. Çocuklarımızın hem akademik hem de ahlaki gelişimlerine katkıda bulunmalı ve gerçekleştireceğimiz projelerimizde bu noktayı esas almalıyız. Yeni eğitim öğretim yılında kadromuzla her daim iç içe ve koordine bir şekilde şehrimizi eğitimde daha ileriye taşıyacağımıza olan inancım tamdır." dedi.

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu başkanlığında yapılan toplantıya; eğitim müfettişleri başkan yardımcısı, ilçe milli eğitim müdürleri, il milli eğitim müdür yardımcıları ve il milli eğitim şube müdürleri katıldı.

Toplantıda okul ve kurumların sene başı işlemleri, taşımalı eğitim, okulların tadilat, onarım ve bakım işlemleri, destekleme ve yetiştirme kursları ve eğitim kalitesini artıracak projelerin değerlendirilmesi yapıldı.

Toplantı Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu'nun genel bir değerlendirme konuşması ve iyi dileklerinin ardından katılımcılara teşekkür etmesiyle sona erdi.

14-08-202314-08-202314-08-202314-08-202314-08-2023

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.