ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’ı Makamında Ziyaret Etti

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’ı Makamında Ziyaret Etti

   Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atandığı günden bu yana makamında hayırlı olsun ziyaretlerini kabul eden Müdürümüz Şerafettin Turan son olarak Eyyübiye Belediye Başkanı, Mehmet Ekinci’yi misafir etti.

   İl Milli Eğitim Müdürümüz Şerafettin Turan’a nezaket ziyaretinde bulunan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Eğitim gibi önemli bir kurumun başında ve Şanlıurfa gibi öğrenci yoğunluğunun çok olduğu bir ilde göreve gelen Müdürümüze başarılar dileyerek, her zaman destekçileri olacaklarını belirti.

   İlimize geldiği günden bu yana yoğun bir ilgiyle karşılanmasının kendisi için memnuniyet verici olduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Şerafettin Turan; Şanlıurfa’nın eğitimde hak ettiği seviyede olması için öğrencilerin eğitim düzeyini artıracak çalışmalar yapacaklarını, bunu da hep birlikte başaracaklarına inandıklarını belirterek, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

24-04-2017


 

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.