ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EYYÜBİYE BELEDİYESİNDEN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ METİN İLCİ´ YE ZİYARET

Eyyübiye Belediyesi yönetimi İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ’ yi makamında ziyaret etti. 
EYYÜBİYE BELEDİYESİNDEN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ METİN İLCİ´ YE ZİYARET

    Ziyarete İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet ERCAN, Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet DEMİR,  Eyyübiye Belediyesi Strateji Geliştirme Şube Müdürü Halil ŞİLAN, Park ve Bahçeler Şube Müdürü Mahmut EKİNCİ, Kültür ve Sosyal İşler Şube Müdürü Eşref YILDIZ ile Dış İlişkiler Şube Müdürü Mehmet CENGİZ katıldı.

  Görüşmede Eyyübiye Belediyesinin önümüzdeki 3-4 yıllık süreçte Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Okullar Hayat Olsun Projesi kapsamında yapacakları çalışmalar hakkında İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ´ ye bilgiler aktararak fikir alış verişinde bulunuldu.

   Eyyübiye Belediyesi tarafından önümüzdeki dönemlerde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce belirlenecek okullara ve öğrencilere yardım yapılacağı belirtildi. Buna göre Eyyübiye İlçesinde belirlenecek okullara peyzaj düzenlemesi, okul bahçelerine semt sahalarının yapılması, oyun gruplarının oluşturulması, kız ve erkek öğrencilere kıyafet yardımı yapılması, sportif faaliyetlerde bulunan öğrencilere lisanslarının çıkartılarak bu öğrencilerin Eyyübiye Belediyesinin her türlü yardım ve imkanının sağlanması, okul bahçelerine bankların yerleştirilmesi planlanan ve sözleşme aşamasında olan faaliyetlerdir.

 

   İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ, görüşmeden çok memnun olduğunu, Eyyübiye Belediyesinin eğitime vermiş olduğu destekleriyle eğitim öğretimdeki kalitenin daha da artacağını belirterek misafirlerine teşekkürlerini sundu.

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.