ŞANLIURFA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu Tübitak Bilim Fuarı

Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu´nda Gerçekleşen Tübitak Bilim Fuarı
Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu Tübitak Bilim Fuarı

       Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu´nda 7 Mayıs Perşembe günü düzenlenen TÜBİTAK Bilim Fuarı öğrenciler ve veliler tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı. Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet EKİNCİ, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet ERCAN, Okul Müdürleri, Projede görevli öğretmenler, öğrenciler ve velilerin katılımıyla renklenen fuarda belediye başkanı ve Okul Müdürü Ahmet KARAKUŞ´un konuşmasıyla açıldı. Açılışta öğrencilerimizin hazırlamış olduğu halk oyunları gösterileri, müzik etkinlikleri sunuldu.

     Gösteriler sonrasında standlar  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet ERCAN ve Eyyübiye İlçe Belediye Başkanı Mehmet Ekinci tarafından ziyaret edilerek;başarılı öğrenciler, idare ve öğretmenleri tebrik ederek Bu tarz faaliyetlerin devamını beklediklerini söylediler. Bu anlamda da bu tarz faaliyetlerde de ellerinden gelen desteği vereceklerini  ifade ettiler.

    Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu öğretmenlerine  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet ERCAN , Eyyübiye İlçe Belediye Başkanı ve diğer katılımcılar tarafından hediyeleri verildi.

 

 

 

 

 

 

 

Ertuğrulgazi Mahallesi Osmangazi Caddesi No 14 Haliliye / Şanlıurfa - 0 (414) 280 63 00 / 0 (414) 280 63 23

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.